- Xtrike ME

Цена
€3 88 / 7 59 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xtrike Me
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-322-BK
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 7200 dpi
БРОЙ БУТОНИ: 6
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 115 x 62 x 38 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 72 g
ПОДСВЕТКА: 7 цвятаДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Switch rating: 3 million clicks7-color gradient light stripCozy grip design
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391938898
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-322-BK
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 7200 dpi
БРОЙ БУТОНИ: 6
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 115 x 62 x 38 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 72 g
ПОДСВЕТКА: 7 цвятаДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Switch rating: 3 million clicks7-color gradient light stripCozy grip design
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391938898
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xtrike Me
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-322-BK
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 7200 dpi
БРОЙ БУТОНИ: 6
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 115 x 62 x 38 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 72 g
ПОДСВЕТКА: 7 цвятаДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Switch rating: 3 million clicks7-color gradient light stripCozy grip design
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391938898
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-322-BK
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 7200 dpi
БРОЙ БУТОНИ: 6
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 115 x 62 x 38 mm
ЦВЯТ: Черна
ТЕГЛО: 72 g
ПОДСВЕТКА: 7 цвятаДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Switch rating: 3 million clicks7-color gradient light stripCozy grip design
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391938898
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | Оптична |
| ТИП | За лява и дясна ръка |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | За лява и дясна ръка |
| ТИП | Оптична |
| ЦВЯТ | Черна |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 7200 dpi |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| РАЗМЕРИ | 115 x 62 x 38 mm |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 7200 dpi |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| ПОДСВЕТКА | 7 цвята |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 7-color gradient light strip |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Cozy grip design |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Switch rating: 3 million clicks |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| ТЕГЛО | 72 g |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 115 x 62 x 38 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 72 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 7-color gradient light strip |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Cozy grip design |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Switch rating: 3 million clicks |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| ПОДСВЕТКА | 7 цвята |
| Тегло | 0.12кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 7200 |
| Брой бутони (count) | 6 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 120 |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Програмируеми бутони | Не |
| Тегло | 0.12кг |
Xtrike ME GM-322 Геймърска мишка – Прецизност и производителност
Изживейте невероятна точност с Xtrike ME GM-322, кабелна оптична геймърска мишка със сензор 7200 DPI. Ергономичният дизайн и персонализираното RGB осветление я правят идеалният спътник за конкурентни игри.
Ключови Предимства
- Високопрецизен сензор — 7200 DPI оптичен сензор за точно проследяване и бърза реакция.
- Ергономичен дизайн — Оформена за дясна ръка, намалява умората при дълги игрови сесии.
- Персонализирано RGB осветление — 16.8 милиона цвята, които да съответстват на вашата настройка.
- Издръжлива конструкция — Оценена за 5 милиона кликвания, гарантира дълготрайна работа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (USB) |
| Тип сензор | Оптичен |
| Макс. DPI | 7200 |
| Брой бутони | 6 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Тегло | 120 g |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Програмируеми бутони | Не |
Какво има в кутията
- Xtrike ME GM-322 Геймърска мишка
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











